Programma Boeremèrt Liempde 2018

HomeProgramma Boeremèrt Liempde 2018

klik voor afdrukken

Programma Boeremert Liempde 2018

10:30 ABBA van alle tijden
11:00 “Igor de Verschrikkelijke.. Wie durft!?”
Volksdansen door KVO-dansgroep op de dansvloer naast gemeentehuis
11:00 Levende poppenkast in het concordia park
11:15 Schooltje van Ot en Sien in D’n Liempdsen Herd
11:30 “Smartlappenkoor van alle tijden”
Volksdansen door dansgroep uit Cromvoirt op de dansvloer naast gemeentehuis
12:00 Start van “D’n Omloop van het Broekegangske”
12:15 Ontvangst Burgemeester op Gemeentehuis
12:30 Finish van “D’n Omloop van het Broekegangske”
Volksdansen door KVO-dansgroep op de dansvloer naast gemeentehuis
12:30 Levende poppenkast in het concordia park
12:45 ABBA van alle tijden
13:00 Huldiging “D’n Omloop van het Broekegangske”
Volksdansen door dansgroep uit Cromvoirt op de dansvloer naast gemeentehuis
Schooltje van Ot en Sien in D’n Liempdsen Herd
13:30 “Smartlappenkoor van alle tijden”
14:00 “Igor de Verschrikkelijke”.. Wie durft!?
14:15 Volksdansen door KVO-dansgroep op de dansvloer naast gemeentehuis
14:30 Muziek van Driek
15:00 Start van “D’n Omloop van het Broekegangske”
Volksdansen door dansgroep uit Cromvoirt op de dansvloer naast gemeentehuis
Schooltje van Ot en Sien in D’n Liempdsen Herd
15:30 Finish van “D’n Omloop van het Broekegangske”
15:45 “Smartlappenkoor van alle tijden”
16:00  Levende poppenkast in het concordia park
16.15 Huldiging “D’n Omloop van het Broekegangske”
16.45 Jan van der Heijden
Daarnaast  is er het  Erfhuis welke een aantal malen zal pas vinden op diverse locaties op de mert.

 

Op de mert zijn er optredens van :

  • Terug in d’n Ted Liemt
  • Muziekgroep ’t Herriemenieke,
  • De groep Driek
  • Orgelman R Vroegh en ook troubadour Jan vd Heijden

In de tent op het evenemententerrein:

11:00 – 13:00  De Ollandse Dorpskapel
13:30 – 20:00  Afwisselend Live muziek door: Hofkapel en De Willy’s
en vinylmuziek door Albert Bressers
Op het terrein is er ook een ouderwetse zweefmolen.